top of page

REFERANSLAR

B.A.

Sağlık, performans,hijyen, müthiş hocalarıyla aile ortamının sıcaklığını yaşayabildiğim olağan üstü bir yer Serotonin. Mutlu ve sağlıklı yaşamın kapısı olarak gördüğüm ikinci yuvam. 

T.K.

Seratonin'e omuz ameliyatım sonrası, başladım; şu an kolum eskisinden de iyi durumda ayrıca duruşum da daha dikleşti. 

MURAT GEZGİN

Kronik romatizma hastası olarak 5 yıl önce başladığım düzenli pilates egzersizleri sayesinde, sabah ağrılarım yok oldu, düzenli kullandığım antienflamatuar ilaçları bıraktım ve duruş bozukluğum ortadan kalktı.

FEYZA OKA

Serptonin ile  esnek hayatım kuvvetlendi. Uzun yılların tecrübesi ile stres ve yoğun çalışma hayatının vücudumdaki izlerini yine kendi gücünü pilatesle doğru kullanmayı öğrenerek çözdüm. Birebir çalışmalarda farkındalığımın artığını enerjimin dengelendiğini en özeli ağrılarımın azaldığını görmek çok keyif. Kendime yaptığım en güzel iyilik hafta da minimum iki doz serotonin pilates .

PINAR TÜRKOĞLU

Bana pilatesi ve sporu sevdiren canım hocam Yaprak Güngör’e öncelikle çok teşekkür ediyorum. Hayatım boyunca zorla spor yapan bir insan oldum şimdi koşarak gidiyorum. Seratonin akademi de çok profesyonel, tertemiz , tüm personel çok sıcak ve güleryüzlü. Kendinizi evinizde hissettiğiniz bir pilates stüdyosu. Apartman katlarında değil ferah , geniş odalarda büyük bir spor merkezinde spor yapmak çok güzel. Gitmediğim zaman eksikliğini hissediyorum artık. Herkese tavsiye ederim .

G.K.

Kronik romatizma hastası olarak 5 yıl önce başladığım düzenli pilates egzersizleri sayesinde, sabah ağrılarım yok oldu, düzenli kullandığım antienflamatuar ilaçları bıraktım ve duruş bozukluğum ortadan kalktı.

EBRU İNCE

Seretonin ile tanışmam fibromiyalji teşhisini takiben başladığım doktor furyasının ardından gerçekleşti. Derman bulabilmek için duyduğum her doktorun kapısını çaldığım, pek sevimli olmayan zamanlardı. Derken gittiğim doktorlardan biri bana hareket etmem gerektiğini pilatesin bu iş için uygun olabileceğini söylediğinde çok eğlenmiştim. O kadar çok ağrım oluyordu ki, uykumdan bile uyandıran, pilates nasıl bu işi tek başına çözecekti,  pek anlamsızdı. İlk Serotonin paketimi alırken de aynı eğlenceyi yaşıyordum. Bu güne kadar üye olup da gitmediğim o kadar çok spor merkezi vardı ki… Ben ve hareket etmek iki farklı kutup gibiydi. Bu serüvenin de aynı akibetle biteceğine o kadar emindim, ta ki Yaprak hocamla çalışmaya başlayıncaya kadar.  Karşımda beni benden daha iyi anlayan, yaptırdığı her hareketin neye hizmet ettiğinin en ince detayına kadar hakim, oldukça titiz bir eğitmen vardı. En fazla 3 - 4 kere giderim dediğim pilatese 1 yılı aşın bir süredir devam etmekteyim. Ağrılarım oldukça azaldı, uykularım düzene girdi, en önemlisi günlük gıdam haline gelmiş ağrı kesicilerin adını bile hatırlamıyorum. Yaprak hocam başta olmak üzere her konuya göstermiş oldukları profesyonel yaklaşımlarıyla her daim güvende hissettiren, güleryüzlü Serotonin ailesinin tüm fertlerine çok teşekkür ederim.

ASLI ŞAHİNKAYA

Kızım 11 yaşındayken yapılan ortopedik muayenesinde, omurgasında 16-17 derece asimetri tespit edildi. Doktorumuz gecikmeden fizik tedaviye başlamamızı istedi. Serotonin'i sorduğumda Dr. Işık Hanım'ın çok iyi olduğunu, tercih edebileceğimizi söyledi.

Işık Hanım kızımı çok iyi muayene etti ve doktorumuzun teşhisini doğruladı. Ancak fizik tedaviye hiç gerek olmadığını, düzenli pilates ile sorunun önüne geçebileceğimizi vurguladı. Sadece bu yorum bile bizi çok rahatlattı. Işık Hanım kızımın pilates programı ve hoca seçimi ile bizzat ilgilendi. Bunun sonucunda hiç vakit kaybetmeden haftada 2 defa Feriha Hoca ile çalışmaya başladık. Feriha Hoca gerek uzmanlığı, gerekse de kızıma yaklaşımı ile çok sürdürülebilir bir program takip etmemizi sağladı. Kızımın yaşının küçüklüğüne rağmen kendisini sıkmadan çok başarılı sonuçlar almamızda katkısı çok büyük. Haziran ayında yapılan ölçümlerde ise kızımın asimetrisinde yaklaşık 3 derece gerileme olduğunu büyük mutlulukla öğrendik. Bu arada kızım artık 12 yaşında ve vücudundaki sağlıklı kas yapısı ve şekillenmeden de çok memnun...

Tüm Serotonin ailesine bu süreçteki destekleri için teşekkür ediyoruz...

UMUT CERİTOĞLU

Merhaba Sevgili Serotonin Ailesi,

Belimdeki fıtık ve dizimdeki sorun sebebi ile sizlerde pilatese başladım.

İki yılı aşkın süredir haftada iki ile üç arası seanslara devam ediyorum.

Uzun zamandır hiç bir sporda bu kadar uzun süreli bir devamlılığım olmamıştı. 

Bunun sebeplerinden biri kesinlikle fiziksel olarak çok faydasını görmem oldu.

Hem güçlendim, hem de esnekliğim arttı. Belimdeki ve dizimdeki ağrılarım ise bana özel programlar ve dikkatli yönlendirmeler sayesinde hiç tekrarlamadı.

Bir diğer önemli sebebi ise Serotoninde gerçekten çok güzel ve samimi bir enerji var, bu sayede kendimi burada çok rahat ve mutlu hissediyorum.

Kesinlikle Serotonini oneririm :)

bottom of page