top of page
ışık akgöl.jpg

Dr. Işık Akgöl

Kurucu

1994 te ‘‘PTR Center’’ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni kurdu. Yıllar içinde bilgi ve deneyimi ortopedik ve sportif rehabilitasyon alanında yoğunlaştı. Halen ağırlıklı olarak omuz, omurga, diz yaralanmaları, skolyoz, osteoporoz ve fibromiyalji sendromu olgularıyla çalışıyor.

2007-2008 yıllarında Balance Body’den pilates eğitimi aldı. 2 yıl süreyle kliniğinde kullandığı medikal pilates deneyimi ile 2010 da ‘‘Serotonin Pilates’’i kurdu. Bu merkezde özellikle sağlık sorunu olan üyelere özel pilates programı oluşturuyor. Kasım 2013’te Balanced Body Anatomi Master eğitmen oldu.

 

Pilates eğitmenlerine yönelik:

*Fonksiyonel Anatomi ve Biyomekanik

*Patomekanik

*Hastalığa özel pilates programı oluşturma eğitimleri veriyor.

 

Halen kendi profesyonel ve kişisel gelişim yolculuğuna devam ediyor.

Tenis, felsefe, tango, tai chi ve fotoğraf ile ilgileniyor.

2011’den bu yana Serotonin Pilates Stüdyosu ve Serotonin Akademi bünyesinde nöromüsküler terapist, fonksiyonel anatomi eğitmeni ve Pilates eğitmeni olarak görev yapmakta olan Alp Ertung aynı zamanda 2017-2018 yılları dahilinde Dr. Antonio Stecco ile “Fascial Manipulation-Stecco Method” eğitim serisinin üç seviyesini de başarı ile tamamlamıştır ve her fırsatta konuları ile ilgili uluslararası eğitim programlarına katılmaya devam etmektedir.

bottom of page